Demos İletişim Bilgileri

RFS RF kablo, konnektor, splitter, tapper, omni anten, panel anten, Silva SM 360 LA pusula, Brunton SM 360 LA pusula, Geofennel S-Digit Mini Dijital Eğim Ölçer, Angle 360 Elektronik Eğim Ölçer, JDV Tel Sarma Tabancası, Grandway VLS 6A Fiberoptik Kablo Test Kalemi, Wetra ledli uçak ikaz lambaları, Luxsolar yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambası, orta yoğunluklu uçak ikaz lambası, yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambası

DEMOS
Tel: + 90 216 415 80 87
Fax: + 90 216 415 64 83
Web: www.demosmuhendislik.com

Demos Endüstriyel

Demos Endüstriyel
Demos Endüstriyel, baz istasyonu malzemelerinde uzman firma

RFS Türkiye Distribütörü, Demos

RFS Türkiye Distribütörü, Demos
RFS Türkiye Distribütörü, Demos

Fiber Optik Kablolar, Patch Cord'lar

Fiber Optik Kablo ve Patch Cordlar

Turkcell, Vodafone, Avea'nın 3G ve 4G baz istasyonu projelerinin montajlarında gerekli olan fiber optik kablo ve patch cordları Demos'ta bulabilirsiniz. Sistem odasından RRU'ya kadar çekilen her çeşit fiber optik kablo için özel üretim gerçekleştiriyoruz.

Baz istasyonu projelerinde en çok kullanılan LC-LC MM 50/125 DX Breakout Optic Kabloyu farklı metrajlarda sunuyoruz. 

fiber optik kablolar
"Fiber Optik Kablo ve Patch Cordlar"


  • Singlemode
  • Multimode
  • LSZH
  • Zırhlı 
  • LC/LC konnektör
  • SC/SC konnektör


"Demos Mühendislik"
Tel: + 90 216 415 80 87
Fax: + 90 216 415 64 83
E-mail: demos@demosmuhendislik.com
Web: www.demosmuhendislik.com

1 yorum:

B&C Fiber Optic Technology dedi ki...

Turkey is now on the market which is the best fiber optic solutions company. I have been working with a company called B & C Fiber Optics before. We are pleased to increase our product range. What are the companies that you would recommend in the fiber optic products sector?

Wetra Uçak İkaz Lambaları

Uçak ikaz lambası
ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ve Türkiye Sivil Havacılık Genel müdürlüğü tarafından belirtilen teknik kriterlere uygun uçak ikaz lambası için bize ulaşabilirsiniz.

Wetra ve Luxsolar'ın düşük yoğunluklu uçak ikaz lambası, orta yoğunluklu uçak ikaz lambası, yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambası, ex-proof uçak ikaz lambaları için bizi arayın:

Telefon: 0216 415 80 87
Fax: 0216 415 64 83
E-mail: demos@demosmuhendislik.com

Wetra Ledli Uçak İkaz Lambaları

Wetra Ledli Uçak İkaz Lambaları
Wetra uçak ikaz armatürü, mania armatürü, uçak uyarı lambası, uçak ikaz Telefon: 0216 415 80 87 Fax: 0216 415 64 83

ICAO Annex 14 mania yardımcı görselleri

ICAO Annex 14 mania yardımcı görselleri
Luxsolar ledli uçak ikaz lambası